Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Aukštalipiai ir pramoninis alpinizmas


Aukštalipių naudojama technika „Rope Access“, ankeriavimas ir leidimąsis virvėmis yra viena saugiausių ir prieinamiausių prieigos sistemų leidžiančių dirbti aukštyje lauko ir vidaus sąlygomis. Tai novatoriškas sprendimas, teikiantis profesinį pranašumą lyginant su pastoliais ir keltuvais. Ši technika apjungia darbų prieigą, nes aukštalipiai gali nusileisti ir atsidurti visur, nors ir itin nepatogiose vietose, taip pat aplinkosaugą, nes nepadaroma žala aplinkai ir mobilumą. Darbuotojai gali greitai ir operatyviai pasiruošti įrangą darbui ir jį baigus taip pat greit viską susirinkti. Ir visa tai už vieną kainą.


Dažniausiai atliekamos aukštalipių paslaugos: dažymo paslaugos, pastatų fasadų ir metalinių konstrukcijų dažymas aukštyje; konstrukcijų montavimas aukštyje; tarpblokinių siūlių remontas, hermetizavimas ir apšiltinimas; vėjo jėgainių aptarnavimas; stiklo paketų keitimas; visų fasado tipų hidroizoliaciniai darbai; langų ir fasadų valymas.


Aukštalipių privalumai:

Universalumas – aukštalipiai gali pritaikyti savo naudojamą technika įvairioms aplinkoms, lauko ir vidaus sąlygoms.

Kainos efektyvumas - naudojantis virvėmis reikia mažiau personalo ir mažiau įrangos, todėl sistema yra itin ekonomiška.

Veiksmingumas/greitis – virvių parišimas ir nurišimas yra greitas procesas, kuriam nebūtina didelė komandą darbuotojų. Tai reiškia, kad darbuotojai gali greičiau atlikti darbą, sutrumpindami laiką ir išlaidas.

Draugiški aplinkai – aplinkai padaromas minimalus poveikis palyginti su pastoliais ar keltuvais.

Saugumas - tai yra vienas saugiausių darbų visoje statybų pramonėje.


Galime Jums padėti!

Jeigu turite objektą, konstrukciją ar pastatą, kuriame reikia atlikti darbus aukštyje, kvieskite mus, aukštalipius! Norėdami gauti nemokamą sąmatą, susisiekite su mumis telefonu +37067000036.Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Aukštalipio darbas

Ar kada nors pažiūrėję į laikrodį, esantį bokšto viršūnėje susimąstėte, kaip kas nors turėtų jį pasiekti, jei laikrodis sustotų ir reikėtų jį sutaisyti? Tokiomis situacijomis į pagalbą dažniausia kviečiami aukštalipiai . Tai žmonės, kurių karjeros pasirinkimas yra aukštis ir darbas jame. Ne visi gali pasigirti esą bebaimiais aukščio fanais.  Aukštalipio darbo aprašymas Aukštalipiai dirba sunkiai pasiekiamose vietose aukštyje. Darbo principas nesusijęs nei su pastoliais, nei keltuvais. Tai prieiga prie probleminio taško virvėmis. Pagrindinė aukštos kvalifikacijos specialistų frazė, terminas yra „sauga pirmiausia“. Toks mąstymas darbinėje aplinkoje aukštalipiams padeda gerai jaustis ir atlikti savo darbą. Darbuotojų pareigos priklauso nuo jų kompetencijos ir aptarnaujamo kliento reikalavimų. Aukštalipiai gali atlikti naftos platformų patikrinimus ir remontą, taip pat metalo konstrukcijų dažymą auktyje, vėjo jėgainių aptarnavimą ir panašius darbus. Aukšt